2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Śrem 2026-2027
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zamówienie obejmuje odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Śrem. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Śrem, przeterminowanych leków z aptek oraz wyposażeniu nieruchomości w pojemniki, kontenery i worki do gromadzenia odpadów. Wykonawca zobowiązany jest do odbierania następujących odpadów komunalnych: 1) niesegregowane (zmieszane), 2) szkło bezbarwne, 3) szkło kolorowe, 4) makulatura i papier, 5) tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metale, 6) bioodpady kuchenne, 7) bioodpady zielone, 8) popiół i żużel z palenisk domowych, 9) przeterminowane leki, igły i strzykawki z aptek. Zamawiający bezwzględnie wymaga realizacji zamówienia za pomocą pojazdów wykazanych w formularzu ofertowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.63.2025.IJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 79512000 Call-Center
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511300 Müllsammlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 79512000 Call-Center