See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWY ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA BURSY SZKOLNEJ W STARYM SĄCZU, DLA STOŁÓWKI W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. W. WITOSA W NAWOJOWEJ ORAZ DO STOŁÓWKI DOMU WCZASÓW DZIECIĘCYCH W PIWNICZNEJ-ZDROJU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych dla Bursy Szkolnej w Starym Sączu, dla Stołówki w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Nawojowej oraz do Stołówki Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej-Zdroju w asortymencie i ilościach podanych w załączniku numer 2 do niniejszej SWZ według 25 pakietów: DANE ZAMAWIAJĄCEGO – Jednostki do której dostarczany będzie przedmiot zamówienia: Bursa Szkolna w Starym Sączu woj. małopolskie, pow. nowosądecki ul. I. Daszyńskiego 19, 33-340 Stary Sącz tel. 18 446 05 81, fax: 18 446 18 53, www.internat.com.pl e-mail: bursastarysacz@wp.pl Część 1 – Mięso i wędliny – Bursa Stary Sącz Część 2 – Warzywa, ziemniaki i owoce - Bursa Stary Sącz Część 3 – Artykuły mleczarskie i ser żółty - Bursa Stary Sącz Część 4 – Pieczywo - Bursa Stary Sącz Część 5 – Artykuły konserwowe, oleje - Bursa Stary Sącz Część 6 – Artykuły spożywcze różne - Bursa Stary Sącz Część 7 – Płatki, ryż, cukier, sól, mąka, kasze i makarony - Bursa Stary Sącz Część 8 – Woda mineralna, napoje, słodycze - Bursa Stary Sącz Część 9 – Mrożonki - Bursa Stary Sącz Część 10 – Jaja - Bursa Stary Sącz Część 11 – Zdrowa żywność - Bursa Stary Sącz DANE ZAMAWIAJĄCEGO – Jednostki do której dostarczany będzie przedmiot zamówienia: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa Nawojowa ul. Podkamienne 8 33-335 Nawojowa woj. małopolskie, pow. nowosądecki tel./faks 18 445-70-76 Część 12 - pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie Nawojowa Część 13 - warzywa i owoce Nawojowa Część 14 - jaja kurze Nawojowa Część 15 - nabiał Nawojowa Część 16 - mrożonki Nawojowa Część 17 - mięso i wędliny Nawojowa Część 18 - pozostałe artykuły spożywcze Nawojowa DANE ZAMAWIAJĄCEGO – Jednostki do której dostarczany będzie przedmiot zamówienia: DOM WCZASÓWDZIECIĘCYCH W PIWNICZNEJ-ZDROJU ul. Zdrojowa 1, 33-350 Piwniczna-Zdrój woj. małopolskie, pow. nowosądecki tel. 18 446 40 12 piwnicznadwdz@poczta.onet.pl www.dwd.piwniczna.iap.pl Część 19 - pieczywa i wyroby piekarskie DWD w Piwnicznej Zdroju Część 20 - Warzywa i owoce DWD w Piwnicznej Zdroju Część 21 - jaja kurze DWD w Piwnicznej Zdroju Część 22 - owoce i warzywa przetworzone, ryby mrożone DWD w Piwnicznej Zdroju Część 23 - Mleko oraz wyroby mleczarskie DWD w Piwnicznej Zdroju Część 24 - Mięso, wędliny DWD w Piwnicznej Zdroju Część 25 - Artykuły spożywcze pozostałe DWD w Piwnicznej Zdroju Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie polega na dostawie artykułów spożywczych dla potrzeb trzech ww. podmiotów, zgodnie z wymogami określonymi w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia. W ramach zamówienia dostarczanie towaru określonego w ofercie Wykonawcy będzie odbywać się sukcesywnie w zależności od potrzeb Zamawiającego i na podstawie pisemnego zapotrzebowania Zamawiającego, przekazywanego Wykonawcy telefonicznie lub pocztą elektroniczną za potwierdzeniem odbioru. Koszty opakowania, transportu, załadunku, rozładunku do miejsca wskazanego przez Zamawiającego lub osobę przez niego wyznaczoną i ubezpieczenia ponosi i przyjmuje na własne ryzyko Wykonawca. Dodatkowe wymagania : - Wszystkie produkty dostarczane przez Wykonawcę winny spełniać prawem określone wymogi dla artykułów spożywczych oraz wymogi zdrowotne żywności. - Wykonawca zobowiązuje się dostarczać każdorazowo towar świeży, w dobrym gatunku oraz w opakowaniach dostosowanych do potrzeb zbiorowego żywienia. - Wszystkie towary zaoferowane w ofertach winny spełniać wymogi: Rozporządzenia Ministra Zdrowia z 26 lipca 2016 roku w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach. (Dz.U.2016 poz. 1154) Zamawiający informuje, że ilekroć w niniejszej SIWZ i opisie przedmiotu zamówienia, przedmiot zamówienia jest opisany jest w sposób wskazany w art. 99 ust.5 ustawy Prawo zamówień publicznych - to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważny opisywanym”. Kryteria stosowane w celu oceny równoważności: Przez pojęcie produktu równoważnego rozumie się zaproponowanie - w przypadku tego rodzaju zamówienia, produktu o takim samym składzie, wadze, ilości, jakości, terminie przydatności, walorach organoleptycznych (smak, zapach, barwa, estetyka, konsystencja) oraz nie gorszych parametrach jakościowych – co produkt wskazany przez Zamawiającego. W przypadku zaoferowania produktów równoważnych należy mieć na względzie, iż Zamawiający uzna takie produkty za równoważne, jeżeli ich jakość, skład, aromat będą co najmniej na takim samym poziomie co produkty wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. Pojemność, gramatura produktu nie może odbiegać od pojemności, gramatury sugerowanej przez Zamawiającego. W przypadku zaoferowania produktu o wyższej lub niższej niż wskazana przez Zamawiającego pojemności gramaturze, Wykonawca zobowiązany jest do wskazania takiej ilości sztuk zamawianego produktu, która po przemnożeniu będzie wynosić ilość jaką żąda Zamawiający (informację o wyższej lub niższej gramaturze należy podać Zamawiającemu i zaznaczyć w formularzu asortymentowo-cenowym zmianę gramatury ze sposobem przeliczenia oferty w taki sposób aby oferta była porównywalna z innymi ofertami). Ponadto należy dołączyć dokumenty potwierdzające, że oferowany asortyment równoważny odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego tj. opis zaoferowanego artykułu równoważnego. UWAGA: Pojemność, gramatura produktu nie może odbiegać od pojemności, gramatury wymaganej przez zamawiającego. W przypadku zaoferowania produktu o wyższej lub niższej niż wskazana przez zamawiającego pojemności/gramaturze, wykonawca zobowiązany jest do wskazania takiej ilości sztuk zamawianego produktu, która po przemnożeniu będzie wynosić ilość, jaką żąda zamawiaj
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Mięso i wędliny – Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część 1 – Mięso i wędliny – Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia dopuszcza możliwość zwiększenia lub zmniejszenia wartości umowy w granicach +/- 30 % (prawo opcji) określonej w projekcie umowy. Z tego względu Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego roszczenie odszkodowawcze z tytułu zmniejszenia zamówienia w określonej powyżej granicy. Wykonawcy nie przysługuje również roszczenie wykonania zwiększonej wartości Zamówienia o 30 %.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Warzywa, ziemniaki i owoce - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część 2 – Warzywa, ziemniaki i owoce - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Artykuły mleczarskie i ser żółty - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część 3 – Artykuły mleczarskie i ser żółty - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Pieczywo - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część 4 – Pieczywo - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Artykuły konserwowe, oleje - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część 5 – Artykuły konserwowe, oleje - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Artykuły spożywcze różne - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część 6 – Artykuły spożywcze różne - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Płatki, ryż, cukier, sól, mąka, kasze i makarony - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część 7 – Płatki, ryż, cukier, sól, mąka, kasze i makarony - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Woda mineralna, napoje, słodycze - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część 8 – Woda mineralna, napoje, słodycze - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – Mrożonki - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część 9 – Mrożonki - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Jaja - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część 10 – Jaja - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – Zdrowa żywność - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część 11 – Zdrowa żywność - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie Nawojowa
Beschreibung: Część 12 - pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - warzywa i owoce Nawojowa
Beschreibung: Część 13 - warzywa i owoce Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - jaja kurze Nawojowa
Beschreibung: Część 14 - jaja kurze Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - nabiał Nawojowa
Beschreibung: Część 15 - nabiał Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - mrożonki Nawojowa
Beschreibung: Część 16 - mrożonki Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - mięso i wędliny Nawojowa
Beschreibung: Część 17 - mięso i wędliny Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - pozostałe artykuły spożywcze Nawojowa
Beschreibung: Część 18 - pozostałe artykuły spożywcze Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - pieczywa i wyroby piekarskie DWD w Piwnicznej Zdroju
Beschreibung: Część 19 - pieczywa i wyroby piekarskie DWD w Piwnicznej Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Warzywa i owoce DWD w Piwnicznej Zdroju
Beschreibung: Część 20 - Warzywa i owoce DWD w Piwnicznej Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - jaja kurze DWD w Piwnicznej Zdroju
Beschreibung: Część 21 - jaja kurze DWD w Piwnicznej Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - owoce i warzywa przetworzone, ryby mrożone DWD w Piwnicznej Zdroju
Beschreibung: Część 22 - owoce i warzywa przetworzone, ryby mrożone DWD w Piwnicznej Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Mleko oraz wyroby mleczarskie DWD w Piwnicznej Zdroju
Beschreibung: Część 23 - Mleko oraz wyroby mleczarskie DWD w Piwnicznej Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Mięso, wędliny DWD w Piwnicznej Zdroju
Beschreibung: Część 24 - Mięso, wędliny DWD w Piwnicznej Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0026
Titel: Część 25 - Artykuły spożywcze pozostałe DWD w Piwnicznej Zdroju
Beschreibung: Część 25 - Artykuły spożywcze pozostałe DWD w Piwnicznej Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałe dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: Część 25