2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění provozu HZZ – Kanál K6
Beschreibung: Předmětem plnění je poskytování pravidelných služeb, spočívajících v zajištění funkčnosti a nepřetržitého provozu staveb k dodávce závlahové vody do HZZ a k nadlepšení průtoků ve vodním toku Kyjovka „Kanál K6" v souladu se stavebně-technickou dokumentací a souvisejícími vodoprávními dokumenty, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů (vodní zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky č. 225/2002 Sb., o podrobném vymezení staveb k vodohospodářským melioracím pozemků a jejich částí a způsobu a rozsahu péče o ně, v souladu s příslušnou částí technických norem (zejména TNV 75 4933 (údržba závlahových zařízení), vyhlášky č. 216/2011 Sb., o náležitostech manipulačních řádů a provozních řádů vodních děl a v souladu s dalšími právními předpisy či rozhodnutími správních úřadů vztahujícími se na péči a provoz těchto vodních děl. Předmětem plnění je zajištění provozu staveb k závlaze pozemků na stavbě vodního díla HZZ v k.ú. Hodonín, obec Hodonín, okres Hodonín, spočívající v zajištění spolehlivého a bezpečného provozu hlavních závlahových zařízení sloužících k dodávce závlahové vody. Kanál K6 je součástí závlahové soustavy Hodonín – Lanžhot. Jeho hlavním účelem je nadlepšování průtoku ve vodním toku Kyjovka, IDVT 10100029, který je ve správě Povodí Moravy, s. p., pro účely sezónního zavlažování. Voda do Kanálu K6 je odebírána z vodního toku Teplý Járek, IDVT 10200420, ve správě Lesů ČR,s.p. Zajištění provozu se týká pouze stavidla u zaústění do Kyjovky, zbývající stavidla na VT obsluhují pracovníci Lesů ČR, s.p. – Lesní závod Židlochovice. Stavidlo musí být trvale otevřeno, mimo období povodňového stavu v Kyjovce. V rámci zajištění provozu a údržby budou prováděny zejména následující činnosti: - Servis pohyblivých mechanismů - Kontrolní prohlídky a zajištění funkčnosti a řádného stavu stavidla na výustním objektu a průtočného profilu na otevřeném úseku kanálu - Vedení provozního deníku - Odstraňování nánosů kolem výpustního objektu závlahového kanálu - Odstraňování náletových dřevin z břehů kanálu - Sečení travního porostu kolem výpustního objektu - Nátěry kovových konstrukcí na stavidle
Interne Kennung: SZ SPU 411355/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
5. Los
Los: LOT-0001