2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie komponentów do produkcji RDF pochodzących z Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych MPGK Sp. z o.o. w Tarnowie w pierwszej połowie 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie komponentów do produkcji RDF - odpadów o kodzie 19 12 12 o granulacji ˃80 mm pochodzących ze strumienia niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i z „frakcji suchej” (opakowaniowej) odpadów komunalnych, wysegregowanych na linii segregacji odpadów w Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Tarnowie przy ul. Komunalnej 29 (dalej komponenty do produkcji RDF). 2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany przez Wykonawcę w okresie od dnia podpisania umowy (jednak nie wcześniej niż od dnia 02.01.2026 r.) do dnia 30.06.2026 r., 3. Szacowana maksymalna ilość komponentów do produkcji RDF przewidzianych do odbioru i zagospodarowania w ramach zamówienia wynosi 5 000 Mg, przy czym MPGK zastrzega sobie prawo do zmniejszenia tej ilości w związku z okresowo mniejszą ilością dostarczanych odpadów do Instalacji. Ostateczna ilość komponentów do produkcji RDF przeznaczonych do odbioru i zagospodarowania w ramach zamówienia wynikała będzie z cyklu produkcyjnego i bieżących potrzeb Zamawiającego w trakcie realizacji zamówienia, przy czym minimalna (gwarantowana) ich ilość wynosi 3 500 Mg. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/DG/2025/19
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001