2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania Rozbudowa zbiornika wodnego na terenie Leśnictwa Grzybowszczyzna wraz z nadzorem autorskim w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3) - II postępowanie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej dla zadania Rozbudowa zbiornika wodnego na terenie Leśnictwa Grzybowszczyzna wraz z uzyskaniem pozwoleń środowiskowych i pozwoleń na budowę oraz nadzorem autorskim w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3). Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy i lokalizacja przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zakres rzeczowy zawarty w załączniku nr 2 ma charakter szacunkowy
Vorherige Bekanntmachung: 554624-2025
Interne Kennung: SA.270.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 90714000 Umweltaudit, 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania Rozbudowa zbiornika wodnego na terenie Leśnictwa Grzybowszczyzna wraz z nadzorem autorskim w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3) - II postępowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej dla zadania Rozbudowa zbiornika wodnego na terenie Leśnictwa Grzybowszczyzna wraz z uzyskaniem pozwoleń środowiskowych i pozwoleń na budowę oraz nadzorem autorskim w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3). Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy i lokalizacja przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zakres rzeczowy zawarty w załączniku nr 2 ma charakter szacunkowy.