2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego związana z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd” - Dostawa oprogramowania informatycznego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażanie serwerowni, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Wyposażenie serwerowni - zakup systemu kontroli dostępu do serwerowni Zakup oprogramowania antywirusowego do urzędu (60 szt.) 2) Zakup oprogramowania antywirusowego do jednostek organizacyjnych (135 szt.) 3) Zakup oprogramowania do monitorowania sieci i infrastruktury IT do jednostek organizacyjnych (1 szt.) Dostawa powyższego oprogramowania obejmuje jego dostawę i wdrożenie/instalacja.
Vorherige Bekanntmachung: 374959-2025
Interne Kennung: WA.271.24.2025.AM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego związana z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd” – Dostawa oprogramowania informatycznego.