See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń i narzędzi warsztatowych przeznaczonych do obsługi i napraw
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i narzędzi warsztatowych przeznaczonych do obsługi i napraw zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilościach i asortymencie przedstawionym w tabeli w Rozdziale III ust. 1 SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w rozbiciu na 8 części (zadania): Zadanie nr 1 – Dostawa - Narzędzia i urządzenia warsztatowe z zasilaniem sieciowym. Zadanie nr 2 – Dostawa - Narzędzia i urządzenia warsztatowe z zasilaniem akumulatorowym. Zadanie nr 3 – Dostawa - Narzędzia i urządzenia warsztatowe z zasilaniem pneumatycznym. Zadanie nr 4 – Dostawa - Narzędzia i urządzenia warsztatowe z zasilaniem hydraulicznym. Zadanie nr 5 – Dostawa - Narzędzia ręczne warsztatowe. Zadanie nr 6 – Dostawa - Zestawy narzędzi ręcznych. Zadanie nr 7 – Dostawa - Doposażenie narzędzi warsztatowych. Zadanie nr 8 – Dostawa - Osprzęt narzędzi warsztatowych.
Vorherige Bekanntmachung: 523361-2025
Interne Kennung: Nr sprawy 78/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 31153000 Gleichrichter, 31158100 Batterieladegeräte, 31224810 Verlängerungskabel, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 31521320 Taschenlampen, 31612200 Anlasser, 34144440 Splittstreufahrzeuge, 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör, 39713431 Zubehör für Staubsauger, 42123000 Kompressoren, 42413000 Wagenheber und Hebevorrichtungen für Fahrzeuge, 42413200 Hydraulische Wagenheber, 42413300 Pneumatische Wagenheber, 42414400 Auf Fahrzeugen montierte Kräne, 42636100 Hydraulische Pressen, 42651000 Drucklufthandwerkzeuge, 42662100 Elektroschweißvorrichtungen, 42664100 Schmelzvorrichtungen für Kunststoffe, 42675000 Teile und Zubehör für Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von harten Stoffen, 42716110 Waschvorrichtungen, 42924200 Dampf- oder Sandstrahlmaschinen, 42924740 Hochdruck-Reinigungsgeräte, 42999100 Staubsauger, nicht für den Hausgebrauch, 43132300 Bohrer, 44165100 Schläuche, 44510000 Werkzeug, 44511510 Sägeblätter für Handsägen, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 44512940 Werkzeugsätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa - Narzędzia i urządzenia warsztatowe z zasilaniem sieciowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi i urządzeń warsztatowych z zasilaniem sieciowym zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilościach i asortymencie przedstawionym poniżej: Lp. / Nazwa / Ilość / j.m. 1 Szlifierka kątowa 115 mm / 1 kpl. 2 Szlifierka kątowa 125 mm - typ 1 / 7 kpl. 3 Szlifierka kątowa 125 mm - typ 2 / 7 kpl. 4 Szlifierka kątowa 230 mm / 2 kpl. 5 Szlifierka mimośrodowa 125 mm / 4 kpl. 6 Szlifierka mimośrodowa 150 mm / 3 kpl. 7 Wiertarka udarowa - typ 1 / 5 kpl. 8 Wiertarka udarowa - typ 2 / 3 kpl. 9 Wiertarka kolumnowa stołowa - typ 1 / 1 kpl. 10 Wiertarka kolumnowa stołowa - typ 2 / 1 kpl. 11 Pilarka tarczowa ręczna 235 mm / 1 kpl. 12 Frezarka górnowrzecionowa 6 - 12,7 mm / 1 kpl. 13 Kompresor bezolejowy 24 L / 1 kpl. 14 Kompresor tłokowy bezolejowy 50 L / 1 kpl. 15 Kompresor dwutłokowy olejowy 50 L / 3 kpl. 16 Kompresor olejowy 200 L 400V / 3 kpl. 17 Odkurzacz warsztatowy do pracy na sucho/mokro / 4 kpl. 18 Odkurzacz piorący bezworkowy / 1 kpl. 19 Zgrzewarka nożna 800mm do foli i worków z nożem / 3 kpl. 20 Zgrzewarka impulsowa ręczna 300 mm / 1 kpl. 21 Zgrzewarka nożna impulsowa z nożem 1000 mm / 1 kpl. 22 Przedłużacz bębnowy metalowy 25m IP44 / 4 kpl. 23 Przedłużacz bębnowy 50m / 5 kpl. 24 Listwa zasilająca z uziemieniem / 10 szt. 25 Myjka wysokociśnieniowa - typ 1 / 1 kpl. 26 Myjka wysokociśnieniowa - typ 2 / 2 kpl. 27 Prostownik do akumulatorów 6V/12V z rozruchem / 1 kpl. 28 Prostownik do akumulatorów 12/24V z rozruchem 600 A / 1 kpl. 29 Prostownik samochodowy z rozruchem 12V/24V / 1 kpl. 30 Naświetlacz LED przenośny na statywie 2x50W 8000lm / 8 kpl. 31 Ładowarka procesorowa AA/AAA czterokanałowa / 2 kpl. 32 Nagrzewnica elektryczna 2000 W / 2 kpl. 33 Spawarka inwertorowa MMA 200A / 1 kpl. 34 Spawarka inwertorowa TIG / MMA 200A / 1 kpl. 35 Klucz elektryczny udarowy do kół ciężarowych 1" 400V / 1 kpl. 36 Klucz udarowy 1" / 2 kpl. 37 Waga platformowa 1500 kg 1,5 x 1,5m z legalizacją / 1 kpl. 38 Waga magazynowa z legalizacja 150kg i oparciem / 1 kpl. 39 Waga magazynowa z legalizacją 30 kg / 1 kpl. 40 Parownica z ozonatorem do mycia klimatyzacji / 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31153000 Gleichrichter, 31158100 Batterieladegeräte, 31224810 Verlängerungskabel, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör, 42123000 Kompressoren, 42662100 Elektroschweißvorrichtungen, 42664100 Schmelzvorrichtungen für Kunststoffe, 42716110 Waschvorrichtungen, 42924200 Dampf- oder Sandstrahlmaschinen, 42924740 Hochdruck-Reinigungsgeräte, 42999100 Staubsauger, nicht für den Hausgebrauch, 44510000 Werkzeug
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawa - Narzędzia i urządzenia warsztatowe z zasilaniem akumulatorowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi i urządzeń warsztatowych z zasilaniem akumulatorowym zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilościach i asortymencie przedstawionym poniżej: Lp. / Nazwa / Ilość / j.m. 1 Akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm 18V - typ 1 / 10 kpl. 2 Akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm 18V - typ 2 / 4 kpl. 3 Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18v - typ 1 / 15 kpl. 4 Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18v - typ 2 / 4 kpl. 5 Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18v - typ 3 / 4 kpl. 6 Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18v - typ 1 / 1 kpl. 7 Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18v - typ 2 / 2 kpl. 8 Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18v - typ 3 / 5 kpl. 9 Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18v - typ 4 / 2 kpl. 10 Akumulatorowy klucz udarowy 1/2" - typ 1 / 6 kpl. 11 Akumulatorowy klucz udarowy 1/2" - typ 2 / 3 kpl. 12 Akumulatorowy klucz udarowy 3/4" 18V / 5 kpl. 13 Akumulatorowa wyrzynarka 18v chwyt typu T / 2 kpl. 14 Akumulatorowa latarka czołowa IP68 1200lm 18650 / 5 kpl. 15 Akumulatorowa latarka czołowa 450lm / 8 kpl. 16 Akumulatorowa lampa robocza LED 20 W 1800 lm / 4 kpl. 17 Akumulatorowa latarka warsztatowa COB LED 2600 mAh / 2 kpl. 18 Akumulatorowa latarka długopisowa Li-Ion 3,7V / 4 kpl. 19 Akumulatorowa lampa inspekcyjna LED Li-ion 3,7V 5000mAh / 1 kpl. 20 Urządzenie Rozruchowe 12V 2500A / 1 kpl. 21 Kamera inspekcyjna warsztatowa 4.3” IPS LCD / 1 kpl. 22 Tester diagnostyczny z zestawem kabli i adapterów / 1 kpl. 23 Cyfrowy miernik uniwersalny AC/DC 600V / 1 kpl. 24 Cyfrowy miernik uniwersalny AC/DC / 1 kpl. 25 Cyfrowy multimetr cęgowy / 1 kpl. 26 Cyfrowy tester akumulatorów z wbudowaną drukarką 12/24V / 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 31521320 Taschenlampen, 31612200 Anlasser
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Dostawa - Narzędzia i urządzenia warsztatowe z zasilaniem pneumatycznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi i urządzeń warsztatowych z zasilaniem pneumatycznym zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilościach i asortymencie przedstawionym poniżej: Lp. / Nazwa / Ilość / j.m. 1 Szlifierka pneumatyczna trzpieniowa 6 mm / 1 kpl. 2 Szlifierka pneumatyczna kątowa M14 12000 obr./min. / 3 kpl. 3 Szlifierka pneumatyczna oscylacyjna 150 mm z odsysaniem / 7 kpl. 4 Klucz pneumatyczny udarowy 1" / 1 kpl. 5 Klucz pneumatyczny udarowy 1" z długim wrzecionem / 1 kpl. 6 Klucz udarowy pneumatyczny 1/2'' - typ 1 / 1 kpl. 7 Klucz pneumatyczny udarowy 1/2" - typ 2 / 5 kpl. 8 Grzechotka pneumatyczna 1/2" / 1 kpl. 9 Smarownica pneumatyczna 13 kg 50:1 / 2 kpl. 10 Nitownica pneumatyczna / 2 kpl. 11 Młotek pneumatyczny igłowy 12x3mm / 3 kpl. 12 Zszywacz pneumatyczny 25-50 mm / 1 kpl. 13 Gwoździarka pneumatyczna bębnowa 50-90 mm / 1 kpl. 14 Przyrząd pneumatyczny do montażu osłon przegubów 20 - 120 mm / 1 kpl. 15 Zestaw do odpowietrzania i wymiany płynu hamulcowego / 1 kpl. 16 Pistolet do pompowania kół z cyfrowym manometrem 18 bar / 2 szt. 17 Pistolet do pompowania kół z manometrem i długą końcówką 12 bar / 1 szt. 18 Pistolet do pompowania kół ciężarowych z manometrem 15 bar / 1 szt. 19 Pistolet do pompowania kół osobowych z manometrem 15 bar / 1 szt. 20 Pistolet do przedmuchiwania z wężem spiralnym / 8 szt. 21 Wąż pneumatyczny na zwijadle 9.5 x 15.8mm 15m / 1 szt. 22 Wąż pneumatyczny na zwijadle 20m / 2 szt. 23 Wąż pneumatyczny spiralny 10 x 6,5mm 15m / 2 szt. 24 Wąż pneumatyczny spiralny 14 x 10mm 15m / 4 szt. 25 Wąż pneumatyczny spiralny 12 x 17mm 15m / 4 szt. 26 Podnośnik pneumatyczny poduszkowy 3,5T / 4 szt. 27 Podnośnik pneumatyczny poduszkowy 6 T - typ 1 / 1 szt. 28 Podnośnik pneumatyczny poduszkowy 6 T - typ 2 / 1 szt. 29 Podnośnik pneumatyczny poduszkowy 8 T / 2 szt. 30 Podnośnik pneumatyczno-hydrauliczny 22 T / 2 szt. 31 Pistolet lakierniczy 600ML HVLP - zestaw dysz 1,4/1,7/2,0/2,5 mm / 4 kpl. 32 Piaskarka kabinowa z górnym otwarciem i systemem odpylania / 1 kpl. 33 Pistolet lakierniczy / 7 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 34144440 Splittstreufahrzeuge, 42651000 Drucklufthandwerkzeuge, 44165100 Schläuche, 42413300 Pneumatische Wagenheber
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Dostawa - Narzędzia i urządzenia warsztatowe z zasilaniem hydraulicznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi i urządzeń warsztatowych z zasilaniem hydraulicznym zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilościach i asortymencie przedstawionym poniżej: Lp. / Nazwa / Ilość / j.m. 1 Podnośnik skrzyni biegów z dociskaczem nożnym i adapterem / 2 kpl. 2 Zaciskarka przewodów do węży klimatyzacji / 1 kpl. 3 Prasa hydrauliczna 20 ton / 1 kpl. 4 Hydrauliczny ściągacz do sprężyn McPherson 1T / 1 kpl. 5 Żuraw warsztatowy podwójna pompa 2 tony / 1 kpl. 6 Balanser żurawia z uchwytem 900 kg / 1 kpl. 7 Podnośnik hydrauliczny niskoprofilowy 2,5 T / 2 kpl. 8 Podnośnik hydrauliczny niskoprofilowy dwutłokowy 3/3,5 T / 2 kpl. 9 Podnośnik hydrauliczny niskoprofilowy 4 T / 1 kpl. 10 Podnośnik hydrauliczny, niskoprofilowy z pedałem nożnym 10 t / 2 kpl. 11 Podnośnik hydrauliczny butelkowy (słupkowy) 8t / 1 kpl. 12 Podnośnik hydrauliczny butelkowy (słupkowy) 10t / 2 kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 42413000 Wagenheber und Hebevorrichtungen für Fahrzeuge, 42413200 Hydraulische Wagenheber, 42414400 Auf Fahrzeugen montierte Kräne, 42636100 Hydraulische Pressen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Dostawa - Narzędzia ręczne warsztatowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi ręcznych i warsztatowych zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilościach i asortymencie przedstawionym poniżej: Lp. / Nazwa / Ilość / j.m. 1 Klucz dynamometryczny 1/2" 20-100Nm / 2 szt. 2 Klucz dynamometryczny 1/2" 60 - 340Nm / 1 szt. 3 Klucz dynamometryczny dwukierunkowy 1/2" 40-200 Nm / 2 szt. 4 Klucz dynamometryczny dwukierunkowy 1/2" 80-400Nm / 1 szt. 5 Klucz dynamometryczny dwukierunkowy 1/2" 70-350Nm / 1 szt. 6 Klucz dynamometryczny 3/8" 20 - 100 Nm / 3 szt. 7 Klucz dynamometryczny 3/4" 100-600Nm / 1 szt. 8 Klucz dynamometryczny 1/4" 6-30 Nm / 3 szt. 9 Nitownica ręczna do nitonakrętek M3-M6 / 1 kpl. 10 Nitownica dźwigniowa ręczna do nitów 2,4-6,4mm / 1 kpl. 11 Nitownica ręczna do nitów 2,4 - 4,8 mm / 2 kpl. 12 Nitownica dźwigniowa ręczna do nitów M3-M10 / 2 kpl. 13 Nitownica jednoręczna do nitonakrętek M3-M6 / 2 kpl. 14 Miara zwijana 5 m x 25 mm / 7 szt. 15 Miara zwijana 5m x 19mm / 1 szt. 16 Miara zwijana 10m x 32mm / 3 szt. 17 Miara zwijana 3m x 19mm / 3 szt. 18 Szczypce uniwersalne 180mm / 2 szt. 19 Szczypce boczne tnące 160 mm / 2 szt. 20 Szczypce tnące boczne 160mm VDE 1000V / 1 szt. 21 Szczypce do zacisków sprężynowych / 1 kpl. 22 Ścisk stolarski 200 X 80 MM / 4 szt. 23 Zaciskarka do tulejek kablowych 0,25-6mm2 z matrycą sześciokątną / 2 kpl. 24 Zaciskarka (praska) hydrauliczna do kabli 4 - 70 mm² / 1 kpl. 25 Rozwalcarka (kielicharka) ręczna gruszkowa calowa 1/4”-3/4” / 1 kpl. 26 Wywijarka do kielichów 6-18mm, 1/8-3/4" / 1 kpl. 27 Roztłaczarka do rur calowych 3/8" - 1" z dźwignią / 1 kpl. 28 Odsysarka ręczna do oleju 0,5L / 3 szt. 29 Automatyczny ściągacz izolacji 0,2 - 6 mm² / 1 szt. 30 Klucz planetarny (przekładniowy) 1:78 8000Nm / 1 szt. 31 Nożyce do cięcia blachy, proste 250 mm / 2 szt. 32 Nożyce do cięcia drutu 450mm / 1 szt. 33 Klucz do kół krzyżak 17x19x21x22mm / 1 szt. 34 Młotek ślusarski 500g / 1 szt. 35 Młotek gumowy 600g / 1 szt. 36 Młotek gumowy z drewnianym trzonkiem 900g / 1 szt. 37 Ściągacz do łożysk 3-ramienny 12'' / 1 szt. 38 Nasadka sześciokątna 3/4'' 55 mm / 1 szt. 39 Piła płatnica 450 mm / 1 szt. 40 Zszywacz ręczny 6-14mm / 1 szt. 41 Pobijak rymarski do skóry / 1 szt. 42 Nożyce krawieckie kute / 3 szt. 43 Obcinak do rur 6 - 22 mm / 1 szt. 44 Gratownik do rur z zapasowymi ostrzami / 3 kpl. 45 Imadło ślusarskie obrotowe 150mm / 1 szt. 46 Imadło ślusarskie obrotowe 100mm / 1 szt. 47 Podpory (kobyłki) warsztatowe regulowane 3T / 2 kpl. 48 Podpory (kobyłki) warsztatowe regulowane / 1 kpl. 49 Napinacz do taśmy polipropylenowej / 100 szt. 50 Nasadka Udarowa 1/2" 19mm 6-kątna / 2 szt. 51 Kątownik krawędziowy DIN 875/00 150x100mm / 1 szt. 52 Drabina aluminiowa jednostronna 7 stopniowa 150 kg / 1 szt. 53 Ściągacz sprężyn Mcpherson z wymiennymi uchwytami / 1 kpl. 54 Ściągacz sworzni kulistych z wymiennymi szczękami / 1 kpl. 55 Ścisk stolarski ręczny 600 X 120 MM / 15 szt. 56 Ścisk stolarski ręczny 1000 X 120 MM / 15 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 44512000 Diverses Handwerkzeug
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Dostawa - Zestawy narzędzi ręcznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów narzędzi ręcznych zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilościach i asortymencie przedstawionym poniżej: Lp. / Nazwa / Ilość / j.m. 1 Zestaw nasadek udarowych 17-41 mm 1" / 2 kpl. 2 Zestaw 13 nasadek udarowych 1/2" 10 - 32 mm / 1 kpl. 3 Zestaw nasadek otwartych bocznych 10-22 m / 1 kpl. 4 Zestaw 25 kluczy płasko-oczkowych 6-32 mm / 1 kpl. 5 Zestaw 4 Szczypiec Seeger'a 180mm / 1 kpl. 6 Zestaw 110 narzynek i gwintowników / 6 kpl. 7 Zestaw nasadek 1/2" do uszkodzonych śrub i nakrętek / 2 kpl. 8 Zestaw ściągaczy widełkowych do drążków kierowniczych i sworzni kulkowych / 1 kpl. 9 Zestaw otwornic bimetalowych do metalu 19 - 76 mm / 1 kpl. 10 Zestaw kluczy nasadowych do filtrów oleju 65 - 100 mm / 1 kpl. 11 Zestaw narzędziowy w walizce 1/4", 3/8", 1/2" / 7 kpl. 12 Zestaw narzędziowy w walizce 1/4", 1/2" / 1 kpl. 13 Zestaw 13 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką 8 - 32 mm / 1 kpl. 14 Zestaw rymarski wycinaków do skóry / 1 kpl. 15 Zestaw 16 kluczy płasko-oczkowych 6 - 24 mm / 1 kpl. 16 Zestaw 35 nasadek udarowych krótkich i długich 1/2" / 2 kpl. 17 Zestaw kluczy udarowych imbus H5-H19 / 2 kpl. 18 Zestaw 6 wykrętaków do śrub M3 - M24 / 1 kpl. 19 Zestaw 8 nasadek magnetycznych do wkrętarki 6-13mm / 1 kpl. 20 Zestaw 12 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką 8 - 22 mm / 3 kpl. 21 Zestaw do naprawy gwintów M5-M12 / 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 44512940 Werkzeugsätze
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Dostawa - Doposażenie narzędzi warsztatowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa doposażenia narzędzi warsztatowych zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilościach i asortymencie przedstawionym poniżej: Lp. / Nazwa / Ilość / j.m. 1 Akumulator Li-Ion 5,0 Ah 18 V do narzędzi elektrycznych Makita LXT / 1 szt. 2 Akumulator Li-Ion 3,0 Ah 14,4 V do narzędzi elektrycznych FESTOOL / 2 szt. 3 Akumulator do narzędzi elektrycznych Hitachi / 2 szt. 4 Ładowarka dwuportowa do akumulatorów Makita / 1 szt. 5 Worek filtrujący do odkurzacza FESTOOL CTM 26E / 1 op. 6 Filtr główny do odkurzacza FESTOOL CTM 26E / 2 szt. 7 Przewód TEXA 3151/AP43 do diagnostyki i programowania grupy BRP / 1 szt. 8 Przewód diagnostyczny TEXA BIKE 3151/AP45 POLARIS / 1 szt. 9 Reduktor butlowy jednostopniowy do azotu 40 bar / 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 31158100 Batterieladegeräte, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 39713431 Zubehör für Staubsauger
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Dostawa - Osprzęt narzędzi warsztatowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu narzędzi warsztatowych zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ilościach i asortymencie przedstawionym poniżej: Lp. / Nazwa / Ilość / j.m. 1 Zestaw 25 wierteł do metalu 1 - 13mm HSS / 2 kpl. 2 Zestaw 10 wierteł do metalu 1 - 10 mm / 4 kpl. 3 Zestaw 19 wierteł do metalu 1 - 10 mm / 2 kpl. 4 Wiertło do metalu 1,0 mm HSS / 30 szt. 5 Wiertło do metalu 2,4 mm HSS / 20 szt. 6 Wiertło do metalu 2,5 mm HSS / 20 szt. 7 Wiertło do metalu 3,0 mm HSS / 30 szt. 8 Wiertło do metalu 3,1 mm HSS / 20 szt. 9 Wiertło do metalu 4,2 mm HSS / 20 szt. 10 Wiertło do metalu 4,5 mm HSS / 20 szt. 11 Wiertło do metalu 4,9 mm HSS / 20 szt. 12 Wiertło do metalu 5,0 mm HSS / 20 szt. 13 Wiertło do metalu 5,1 mm HSS / 20 szt. 14 Wiertło do metalu 5,3 mm HSS / 20 szt. 15 Wiertło do metalu 6,0 mm HSS / 20 szt. 16 Wiertło do metalu 7,2 mm HSS / 20 szt. 17 Zestaw 3 wierteł stopniowych HSS 4 - 30 mm / 1 szt. 18 Wiertło stopniowe stożkowe 4 -22 mm / 2 szt. 19 Wiertło stopniowe stożkowe 5 - 35 mm / 2 szt. 20 Brzeszczot do metalu 300 mm (10 sztuk) / 1 op. 21 Piła tarczowa do drewna widiowa 315mm / 2 szt. 22 Nóż tokarski składany do toczenia zewnętrznego CTGPL-2020-16 / 4 szt. 23 Uchwyt tokarski 250 mm / 1 szt. 24 Tarcza zabierakowa 250 mm / 1 szt. 25 Uchwyt tokarski 200 mm / 1 szt. 26 Nóż tokarski NNBe 20X20mm S20/P20 ISO6R / 20 szt. 27 Nóż tokarski NNZc 20X20 mm S20/P20 ISO2R / 20 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 42675000 Teile und Zubehör für Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von harten Stoffen, 43132300 Bohrer, 44511510 Sägeblätter für Handsägen