See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa usunięcia drzew i karczowanie wraz z zapewnieniem osoby pełniącej funkcję brakarza pod budowę kompleksów koszarowych w Żaganiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa usunięcia drzew i karczowanie wraz z zapewnieniem osoby pełniącej funkcję brakarza pod budowę kompleksów koszarowych
Vorherige Bekanntmachung: 500587-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 5/PN/25024/2025