2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie, onderhoud en levering van binnensportmaterialen
Beschreibung: Deze Europese openbare aanbesteding van de gemeente Lansingerland ziet op het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren, inspecteren en repareren van sportmaterialen en toestellen voor de gemeentelijke sportzalen. De opdracht bestaat uit vier hoofdonderdelen: Het jaarlijks inspecteren van alle op locatie van Opdrachtgever aanwezige sportinventaris, inclusief het preventieve en kleine onderhoud; Het repareren van de huidige in gebruik zijnde sportinventaris; Het leveren, plaatsen, monteren en gebruiksklaar opleveren van sportinventaris; Het mede adviseren en verzorgen van instructies aan Opdrachtgever en de (eind-)gebruikers. Voor verdere informatie omtrent de opdracht wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad en bijlagen. Ondernemers die aan de eisen voldoen, worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, in samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden. De omvang van de opdracht is geraamd op gemiddeld € 156.250 exclusief btw per jaar, met een geraamde waarde over de totale looptijd van circa € 625.000 exclusief btw. De gemiddelde opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 140% van de genoemde verwachte omvang, zijnde € 875.000 exclusief btw over de maximale looptijd van vier jaar. Met uitzondering van de vaste jaarlijkse verplichting van inspecties inclusief preventief en klein onderhoud geldt dat de afname niet vaststaat, en ook niet verplicht is. Hoewel dit een zeer extreem scenario zou zijn, is contractueel niet uitgesloten dat de omzet voor de andere hoofdonderdelen 0 euro is. Met deze inschatting poogt de gemeente Lansingerland een zo goed mogelijk beeld te geven van de maximale omvang van de opdracht. Aan de bovenstaande indicatie kan geen omzetgarantie en rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen.