2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnowienie kontraktów serwisowych oraz subskrypcji dla systemu wsparcia zarządzania politykami bezpieczeństwa na firewallach i urządzeniach sieciowych będących w posiadaniu Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę subskrypcji oraz kontraktów serwisowych udostępnionych Zamawiającemu na wyłączność kluczy autoryzacyjnych wraz z doręczeniem wymaganych dokumentów, wystawionych przez producenta Systemu, uprawniających do korzystania ze wskazanych subskrypcji zgodnie z prawem. Jednocześnie Zamawiający wymaga dostarczenia dodatkowych subskrypcji umożliwiających obsługę 5 dodatkowych urządzeń typu firewall firmy Palo Alto. Dostarczenie wskazanych kluczy autoryzacyjnych nastąpi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy. Wykonawca dostarczy klucze autoryzacyjne na nośnikach danych bądź udostępni w postaci elektronicznej na adres poczty elektronicznej Zamawiającego: ckis@wroclaw.sa.gov.pl Zamawiający wymaga dostawy subskrypcji oraz kontraktów serwisowych, ważnych przez co najmniej 36 miesięcy od dnia 22 grudnia 2025 w celu zachowania ciągłości wsparcia wraz z dodatkowymi urządzeniami w ilości 5 sztuk.
Interne Kennung: Z.261.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001