See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi opiekuńcze na terenie Gminy Kramsk w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizowanie i świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, wykonywanych w miejscu zamieszkania podopiecznych na terenie gminy Kramsk, którym Zamawiający przyznał te usługi decyzją administracyjną. Usługa będąca przedmiotem zamówienia realizowana będzie na podstawie: 1) ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej; 2) ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych; 3) ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego; 4) rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych. 2. Zakres usług i szacunkowa ilość godzin Szczegółowy zakres, okres oraz miejsce świadczenia usług określają decyzje Dyrektora Centrum Usług Społecznych w Gminie Kramsk Zasady przyznawania i zakres świadczenia usług oraz zasady odpłatności za usługi ustala Centrum Usług Społecznych w Gminie Kramsk na podstawie art. 50 i art. 96 ustawy o pomocy społecznej, rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych. Szacunkowa ilość usług wynosi: 1) usługi opiekuńcze – 18 000 godzin; 2) specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi – 5 000 godzin.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizowanie i świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, wykonywanych w miejscu zamieszkania podopiecznych na terenie gminy Kramsk, którym Zamawiający przyznał te usługi decyzją administracyjną. Usługa będąca przedmiotem zamówienia realizowana będzie na podstawie: 1) ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej; 2) ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych; 3) ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego; 4) rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych. 2. Zakres usług i szacunkowa ilość godzin Szczegółowy zakres, okres oraz miejsce świadczenia usług określają decyzje Dyrektora Centrum Usług Społecznych w Gminie Kramsk Zasady przyznawania i zakres świadczenia usług oraz zasady odpłatności za usługi ustala Centrum Usług Społecznych w Gminie Kramsk na podstawie art. 50 i art. 96 ustawy o pomocy społecznej, rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych. Szacunkowa ilość usług wynosi: 1) usługi opiekuńcze – 18 000 godzin; 2) specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi – 5 000 godzin. Wielkość przedmiotu zamówienia jest szacunkowa, a Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia maksymalnie o 50% lub zwiększenia maksymalnie o 100% wielkości przedmiotu zamówienia, a prawo to nie może stanowić podstawy do kierowania wobec Zamawiającego dodatkowych roszczeń, w tym finansowych ze strony Wykonawcy.
Interne Kennung: CUS.271.2.2025