2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie RoosterInformatieSysteem (RIS) t.b.v. de HvA
Beschreibung: Betreft een digitale marktconsulatie voor een toekomstige aanbesteding van een RIS t.b.v. de Hogeschool van Amsterdam
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme