See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej dla Gminy Miasto Kołobrzeg, jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Kołobrzeg, Komunikacji Miejskiej i Kołobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp.z o.o. w Kołobrzegu
Beschreibung: Sprzedaż energii elektrycznej
Interne Kennung: BZ.271.45.2025.II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej dla Gminy Miasto Kołobrzeg, jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Kołobrzeg, Komunikacji Miejskiej i Kołobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp.z o.o. w Kołobrzeg
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje wykonanie przedmiotu umowy z prawem zastosowania przez zamawiającego prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy P.z.p., zwiększającego lub zmniejszającego wolumen zamówienia nie więcej niż o 20% zamówienia podstawowego.