739809-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Maschinen – Energetické úspory ve společnosti KOVATOM s.r.o. - II. etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEnergetické úspory ve společnosti KOVATOM s.r.o. - II. etapa
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání průmyslového stroje - CNC soustružnicko frézovací centrum, přičemž bližší podrobnosti a přesná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 ZD, kterou je návrh smlouvy, a v příloze č. 2 ZD, kterou je technická specifikace (dále rovněž jen („Technická specifikace“). Součástí nabídky účastníka musí být rovněž vyplněné a podepsané čestné prohlášení o splnění technických parametrů nabízeného plnění (Příloha č. 5 ZD), které po vyplnění pro účely nabídky tvoří přílohu č. 1 kupní smlouvy, v rámci které bude přesné označení výrobce a typu nabízeného předmětu plnění tak, aby byl předmět plnění řádně identifikován. (Pozn.: dodavatel dokládá pouze jednou jakožto přílohu č. 1 smlouvy). Klasifikace předmětu veřejné zakázky dle kódu CPV 42000000-6 Průmyslové stroje Veřejná zakázka bude spolufinancována z finančních zdrojů EU a to v rámci Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, reg. č. projektu: CZ.01.04.01/01/22_006/0001398.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení dle § 3 písm. b) a § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“ nebo rovněž jen „ZZVZ“)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1