73982-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigung von Faulbecken – Údržba vsakovacích nádrží UI Sojovice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba vsakovacích nádrží UI Sojovice
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky v rámci této sektorové veřejné zakázky je zajištění průběžné údržby vsakovacích nádrží („VN“) UI Sojovice podle provozních potřeb zadavatele. Jde zejména o ruční čištění stěn VN, mechanické čištění dna VN, vyvážení a odstranění použitého písku a návoz nového filtračního písku. Zadavatel předpokládá ročně čištění a vyvezení 2 500 m3 filtračního písku a navezení 2000 t nového písku. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90450000 Reinigung von Faulbecken
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVK-VZA-Údržba VN UI Sojovice
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dále vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ právo změny závazku, a to v podobě inflační doložky uvedené ve smlouvě o dílo, která tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace.