2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integracja stacjonarnych systemów głosowej łączności dyspozytorskiej z systemem radiowym Tetra.
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest integracja stacjonarnych systemów głosowej łączności dyspozytorskiej z systemem radiowym Tetra 1.2. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych. 1.3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Złożona oferta musi obejmować całość przedmiotu zamówienia. 1.4. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców. 1.5. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Alternatywy zawarte w treści oferty spowodują jej odrzucenie. Złożenie przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty spowoduje odrzucenie wszystkich jego ofert. 1.6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”. 1.7. 3.7. Zamawiający nie przewiduje możliwości ani wymogu odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
Interne Kennung: P/1400/21127310/00000509/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51340000 Installation von drahtgebundenen Fernsprechgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Integracja stacjonarnych systemów głosowej łączności dyspozytorskiej z systemem radiowym Tetra
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest integracja stacjonarnych systemów głosowej łączności dyspozytorskiej z systemem radiowym Tetra 1.2. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych. 1.3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Złożona oferta musi obejmować całość przedmiotu zamówienia. 1.4. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców. 1.5. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Alternatywy zawarte w treści oferty spowodują jej odrzucenie. Złożenie przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty spowoduje odrzucenie wszystkich jego ofert. 1.6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”. 1.7. Zamawiający nie przewiduje możliwości ani wymogu odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.