See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i licencji oprogramowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu komputerowego i licencji oprogramowania dla Zespołu Opieki zdrowotnej, ul. Baczyńskiego 1, 55-200 Oława. 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 2 części. Zadanie nr 1 – Monitory i akcesoria komputerowe Zadanie nr 2 – Rozszerzenia funkcjonalne dla systemu Kamsoft 3. Ilości, charakterystykę oraz parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określono w opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2-1 – 2-2 oraz Załącznikach nr 1, 5a, 5b, 9 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 575322-2025
Interne Kennung: ZOZ/DZP/PN/19/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Monitory i akcesoria komputerowe
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Monitory i akcesoria komputerowe - zgodnie z załącznikiem nr 2-1 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Rozszerzenia funkcjonalne dla systemu Kamsoft
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Rozszerzenia funkcjonalne dla systemu Kamsoft - zgodnie z załącznikiem nr 2-2 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software