2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop tweedehands mobiele centrifuge
Beschreibung: Aankoop tweedehands mobiele centrifuge
Interne Kennung: PPP0N3-4756/5806/PRO/JvdW/2025/00108
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931000 Zentrifugen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PRO/JvdW/2025/00108_1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42931000 Centrifuges
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRO/JvdW/2025/00108_1