2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een gesloten bakwagen
Beschreibung: Aankoop van een vrachtwagen 4x2 opgebouwd met een gesloten laadbak en hydraulische laadbrug. Het voertuig wordt aangeboden als dieselvariant (standaard) doch ook als volledig elektrische variant (vereiste variant).
Interne Kennung: 2025/078
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/078 - 1
Interne Kennung: 1