2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - IT-Hardware OD IJsselland
Beschreibung: OD IJsselland heeft het voornemen om één raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de levering van IT-hardware. De aanbestedende dienst wenst door middel van de raamovereenkomst laptops, mobiele telefoons, tablets, beeldschermen, dockingstations en accessoires zoals toetsenborden, muizen, rugtassen en covers voor mobiele telefoons en tablets af te kunnen nemen. Ook dient de toekomstig opdrachtnemer reparatieafhandeling en afvoer van gebruikte apparatuur te verzorgen. Verder worden er binnen deze opdracht kansen gezien op het gebied van circulariteit en heeft OD IJsselland behoefte aan een proactieve ondersteuning bij het uitvoeren van life cycle management. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 353.000,- exclusief BTW voor de gehele looptijd. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van € 390.000,- exclusief BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: IT-Hardware
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst van twee (2)-maal één (1) jaar.