See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury Szpitalnego Systemu Informatycznego ERP
Beschreibung: Modernizacja infrastruktury Szpitalnego Systemu Informatycznego ERP
Vorherige Bekanntmachung: 542792-2025
Interne Kennung: 103/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Zakup serwera bazy danych do systemu ERP wraz z oprogramowaniem, wdrożeniem i fizyczną konsolą zarządzającą
Beschreibung: Pakiet 1 - Zakup serwera bazy danych do systemu ERP wraz z oprogramowaniem, wdrożeniem i fizyczną konsolą zarządzającą
Interne Kennung: 103/2025 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Oprogramowanie do wykonywania kopii bezpieczeństwa systemu operacyjnego
Beschreibung: Pakiet 2 - Oprogramowanie do wykonywania kopii bezpieczeństwa systemu operacyjnego
Interne Kennung: 103/2025 Pakiet 2