2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup monitorów do usprawnienia procesów analizy danych kryminalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup monitorów do usprawnienia procesów analizy danych kryminalnych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 520588-2025
Interne Kennung: 204/BŁiI/25/MR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup monitorów do usprawnienia procesów analizy danych kryminalnych Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia