2. Verfahren
Verfahren
Titel: RZP-59/KS/2025 - Zakup sprzętu komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego: - komputery stacjonarne z monitorem i oprogramowaniem biurowym - komputery stacjonarne typu All In One z oprogramowaniem biurowym - komputery przenośne 14” i 16” z oprogramowaniem biurowym - tablety - czytniki kodów Zamówienie jest finansowane w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych, poprawa bezpieczeństwa danych i integracja systemów szpitalnych w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” KPO
Interne Kennung: RZP-59/KS/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30216000 Magnetische oder optische Leser
5. Los
Los: LOT-0001