740138-2023 - Ergebnis
Belgien – Versicherungen – Renouvèlement du portefeuille d'assurances
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hernieuwing van de verzekeringsportefeuille
Beschreibung: Deze markt betreft de vernieuwing en in mededingingstelling van de verzekeringsportefeuille en de bijbehorende diensten.
Interne Kennung: PPP0VV-242/3017/FLH/2023/242 - PCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Verzekeringen schade, aansprakelijkheid en ongevallan
Beschreibung: Perceel 1: Verzekeringen schade, aansprakelijkheid en ongevallan
Interne Kennung: Lot 1\Perceel 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Verzekering tegen Cyberrisico's
Beschreibung: Perceel 2: Verzekering tegen Cyberrisico's
Interne Kennung: Lot 2\Perceel 2