740152-2025 - Wettbewerb
Polen – Brotwaren – Dostawy pieczywa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy pieczywa
BeschreibungSzczegółowy opis oraz wykaz ilościowy przedmiotu zamówienia został określony w projekcie umowy oraz formularzu ofertowym.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Podział zamówienia na części dot. miejsca realizacji dostawy: Część 1 - Areszt Śledczy w Warszawie-Białołęce, ul. Ciupagi 1, 03-016 Warszawa - magazyn żywnościowy, Szczegółowy opis oraz wykaz ilościowy przedmiotu zamówienia został określony w projekcie umowy oraz formularzu cenowym.
Optionen
Beschreibung der Optionen-
LosLOT-0002
Beschreibung1) Podział zamówienia na części dot. miejsca realizacji dostawy: Część 2 - Oddział Zewnętrzny w Popowie, ul. Nadbużańska 39, 07-203 Popowo Parcele; Szczegółowy opis oraz wykaz ilościowy przedmiotu zamówienia został określony w projekcie umowy oraz formularzu cenowym.