740189-2025 - Ergebnis
Polen – Polyaluminiumchlorid – Dostawa polichlorku glinu stosowanego w uzdatnianiu wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa polichlorku glinu stosowanego w uzdatnianiu wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy polegającej na sukcesywnym dostarczaniu polichlorku glinu stosowanego w uzdatnianiu wody przeznaczonej do spożycia w postaci roztworu w łącznej ilości 900 Mg.
Vorherige Bekanntmachung594862-2025
Interne KennungPN/018/D/2025/1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
5. Los
LosLOT-0001