See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym Część I-VII
Beschreibung: „Wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym: Część I – Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń - Pompownia "Saturn" i "Siemianowice" Część II – Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń - Pompownie: "Pstrowski", "Makoszowy", "Centrum", "Bolko", Oddział Administracja Zasobów Mieszkaniowych - Bytom i Oddział Kopalnie Węgla Kamiennego w Całkowitej Likwidacji - Zabrze Część III – Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń - Pompownie: "Boże Dary", "Śląsk", "Pokój II", "Mysłowice - Wesoła I" Część IV – Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Pompownia "Dębieńsko" Część V – Oddział Kopalnie Węgla Kamiennego w Całkowitej Likwidacji - Wola Część VI – Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń - Suszec Część VII – Oddział Kopalnie Węgla Kamiennego w Całkowitej Likwidacji - Rybnik
Interne Kennung: ZP-CZOK-0087/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym: Część I – Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń - Pompownia "Saturn" i "Siemianowice"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych zgodnie z OPZ.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym: Część II - Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń - Pompownie: "Pstrowski", "Makoszowy", "Centrum", "Bolko", Oddział Administracja Zasobów Mieszkaniowych - Bytom i Oddział Kopalnie Węgla Kamiennego w Całkowitej Likwidacji - Zabrze
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym: Część III - Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń - Pompownie: "Boże Dary", "Śląsk", "Pokój II", "Mysłowice- Wesoła I"
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym: Część IV – Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Pompownia "Dębieńsko"
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym: Część V- Oddział Kopalnie Węgla Kamiennego w Całkowitej Likwidacji - Wola
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym: Część VI – Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń - Suszec
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym: Część VII – Oddział Kopalnie Węgla Kamiennego w Całkowitej Likwidacji - Rybnik
Interne Kennung: Część VII