See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług telekomunikacyjnych dla systemu central PBX w technologii ISDN PRA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych dla systemu central PBX w technologii ISDN PRA. Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 496875-2025
Interne Kennung: 084/MZP/2025/P/GSŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa Wznowienia Umowy, o ile uzna iż zaistniała taka potrzeba. Zamawiający przewiduje, że usługa będąca przedmiotem zamówienia będzie podlegała wznowieniu maksymalnie na 48 miesięcy po terminie określonym w § 7 ust. 2 Umowy. Maksymalna wartość całkowitego wynagrodzenia przysługującego Wykonawcy z tytułu realizacji przez Wykonawcę Wznowienia Umowy została określona w § 9 ust. 2 Umowy.