See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej - etap II (7 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – etap II (7 części). Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części (7 części): Część 1: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Miejskie Przedszkole nr 20, ul. 1 Maja 286, Ruda Śląska; Część 2: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Miejskie Przedszkole nr 32, ul. Ludwika Tunkla 96, Ruda Śląska; Część 3: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Miejskie Przedszkole nr 38, ul. Astrów 5, Ruda Śląska; Część 4: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Miejskie Przedszkole nr 39 im. Bajkolandii, ul. Sokolska 6, Ruda Śląska; Część 5: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15, ul. Energetyków 15, Ruda Śląska; Część 6: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Szkoła II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Jankowskiego 22, Ruda Śląska; Część 7: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Szkoła III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, ul. Oświęcimska 90, Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 380686-2025
Interne Kennung: AP.271.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Miejskie Przedszkole nr 20, ul. 1 Maja 286, Ruda Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 1 jest: Budowa instalacji fotowoltaicznej w budynku Miejskiego Przedszkola nr 20, ul. 1 Maja 286, Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (dla części 1)
Interne Kennung: AP.271.17.2025 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Miejskie Przedszkole nr 32, ul. Ludwika Tunkla 96, Ruda Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 1 jest: Budowa instalacji fotowoltaicznej w budynku Miejskiego Przedszkola nr 32, ul. Ludwika Tunkla 96, Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (dla części 2)
Interne Kennung: AP.271.17.2025 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Miejskie Przedszkole nr 38, ul. Astrów 5, Ruda Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 1 jest: Budowa instalacji fotowoltaicznej w budynku Miejskiego Przedszkola nr 38, ul. Astrów 5, Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (dla części 3)
Interne Kennung: AP.271.17.2025 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Miejskie Przedszkole nr 39 im. Bajkolandii, ul. Sokolska 6, Ruda Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 1 jest: Budowa instalacji fotowoltaicznej w budynku Miejskiego Przedszkola nr 39 im. Bajkolandii, ul. Sokolska 6, Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (dla części 4)
Interne Kennung: AP.271.17.2025 - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15, ul. Energetyków 15, Ruda Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 1 jest: Budowa instalacji fotowoltaicznej w budynku Szkoły Podstawowej Sportowej nr 15, ul. Energetyków 15, Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (dla części 5)
Interne Kennung: AP.271.17.2025 - część 5
Los: LOT-0006
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Szkoła II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Jankowskiego 22, Ruda Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 1 jest: Budowa instalacji fotowoltaicznej w budynku Szkoły II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Jankowskiego 22, Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (dla części 6)
Interne Kennung: AP.271.17.2025 - część 6
Los: LOT-0007
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej – Szkoła III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, ul. Oświęcimska 90, Ruda Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 1 jest: Budowa instalacji fotowoltaicznej w budynku Szkoły III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, ul. Oświęcimska 90, Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (dla części 7)
Interne Kennung: AP.271.17.2025 - część 7