740292-2023 - Ergebnis
Belgien – Versicherungen – Raamovereenkomst voor het verstrekken van diverse verzekeringsdiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het verstrekken van diverse verzekeringsdiensten
Beschreibung: De raamovereenkomst is een overheidsopdracht voor diensten en betreft het verstrekken van diverse verzekeringsdiensten.
Interne Kennung: Vlaams Parlement-A167_008-F02__2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gezondheidszorgen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor verzekering(en) gezondheidszorgen.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Gewaarborgd inkomen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor verzekering(en) gewaarborgd inkomen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Personen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor verzekering(en) personen, bv. verzekering(en) arbeidongevallen en lichamelijke ongevallen.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Terrorisme, vandalisme en gewelddaden gericht tegen bezittingen van de verzekerde personen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor verzekering(en) Terrorisme, vandalisme en gewelddaden gericht tegen bezittingen van de verzekerde personen.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Reisbijstand
Beschreibung: Raamovereenkomst voor verzekering(en) reisbijstand.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Materiële schade
Beschreibung: Raamovereenkomst voor verzekering(en) materiële schade, bv. verzekering(en) brand, elektronica en kunst.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Aansprakelijkheid
Beschreibung: Raamovereenkomst voor verzekering(en) aansprakelijkheid, bv. verzekering(en) burgerlijke aansprakelijkheid en objectieve aansprakelijkheid.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Omnium dienstopdrachten
Beschreibung: Raamovereenkomst voor verzekering(en) omnium dienstopdrachten.
Interne Kennung: 8