2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu miasta Darłowo w roku 2026
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odbiór, transport i częściowe zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Miasta Darłowo. Transport odebranych odpadów odbywać się będzie do instalacji zgodnie z podziałem, który zostanie podany po rozstrzygnięciu przetargu na zadanie: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości z terenu miasta Darłowo w roku 2026”. Odpady selektywnie zebrane, które nie zostaną oddane do instalacji wskazanych przez Zamawiającego Wykonawca przekazuje do zagospodarowania we własnym zakresie. Odbiór odpadów odbywać się będzie z zastosowaniem systemu informatycznego służącego do gromadzenia i analizy danych, otrzymywanych automatycznie z pojazdów Wykonawcy. Ponadto przedmiot zmówienia obejmuje zbiórkę odpadów porzuconych w ogólnodostępnych miejscach nieprzeznaczonych do ich zbierania, magazynowania lub składowania. Szczegółowy opis zamówienia oraz szczegółowy opis systemu informatycznego stanowią załączniki nr 12 i nr 13 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.12.2025 / GO.7031.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Wykonawca składa Ofertę poprzez złożenie za pośrednictwem Platformy Zakupowej: a) wypełnionego i podpisanego Formularza Oferty (wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ). Formularz oferty winien być wykonany (napisany) pismem maszynowym lub komputerowym bądź inną trwałą i czytelną techniką. b) wypełnionego i podpisanego jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) przez wykonawcę (w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie – odrębnego dla każdego z wykonawców podpisanego przez każdego z wykonawców; w przypadku polegania na zasobach podmiotu udostępniającego – podpisanego przez podmiot udostępniający zasoby) oraz Oświadczenia wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ c) pełnomocnictwa do reprezentowania wykonawcy, jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów rejestrowych (KRS, CEDiG) *Pełnomocnictwo pod rygorem nieważności przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Jeżeli dokument sporządzony został jako dokument w postaci papierowej i opatrzony własnoręcznym podpisem, wykonawca składa cyfrowe odwzorowanie dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje mocodawca lub notariusz (§7 Rozporządzenia PRM) d) (o ile dotyczy) pełnomocnictwa do reprezentowania wykonawców występujących wspólnie e) (o ile dotyczy) oświadczenia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp (wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 5 do SWZ) f) (o ile dotyczy) zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów oraz oświadczenie wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ. Po złożeniu Oferty wyświetla się komunikat i wykonawca otrzymuje wiadomość email z platformazakupowa.pl 2) Platforma Zakupowa szyfruje Oferty w taki sposób, że nie jest możliwe zapoznanie się z ich treścią do terminu otwarcia ofert. 3) Oferta musi być sporządzona w języku polskim i podpisana przez osobę(y) upoważnioną(e) do reprezentowania wykonawcy. Wszelkie czynności wykonawcy związane ze złożeniem wymaganych dokumentów (w tym m.in.: składanie oświadczeń woli w imieniu wykonawcy, poświadczanie kopii dokumentów za zgodność z oryginałem) muszą być dokonywane przez osobę (osoby) reprezentujące wykonawcę zgodnie z zasadami reprezentacji wskazanymi we właściwym rejestrze, bądź osobę (osoby) właściwie umocowane. 4) Ofertę oraz oświadczenie (JEDZ), o którym mowa w art. 125 ustawy Pzp, sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej – tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przygotowanym przez Zamawiającego oświadczeniu JEDZ w wersji edytowalnej stanowiącej załącznik nr 3, Wykonawca zobowiązany jest uzupełnić obszary, które nie zostały zakreślone na czerwony kolor. W części IV Zamawiający żąda jedynie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji (sekcja ), bez konieczności wypełniania poszczególnych sekcji A, B, C i D. W związku z ograniczoną liczbą znaków pozostałe informacje zostały zamieszczone w dziale XX. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001