740312-2025 - Ergebnis
Tschechien – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Údržba a opravy veřejného osvětlení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba a opravy veřejného osvětlení
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provádění údržby a oprav veřejného osvětlení pro Zadavatele, na území města Ostrov a jeho místních částí. Zejména se jedná o tyto činnosti: • kontrolu stavu (noční kontroly) veřejného osvětlení, • zpracování návrhu měsíčního a ročního plánu oprav, • běžnou údržbu elektrických a mechanických částí osvětlení, • výměnu stožáru včetně svítidla a příslušného kabelu v zemi (případně rozváděče), • držení pohotovostní služby.
Interne Kennung: 741
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen