740337-2025 - Wettbewerb
Polen – Virenschutzsoftwarepaket – ZAKUP LICENCJI ESET PROTECT ELITE Z FUNKCJONALNOŚCIAMI EDR I XDR DLA STACJI ROBOCZYCH I SERWERÓW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP LICENCJI ESET PROTECT ELITE Z FUNKCJONALNOŚCIAMI EDR I XDR DLA STACJI ROBOCZYCH I SERWERÓW
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup licencji ESET PROTECT Elite z funkcjonalnościami EDR i XDR dla stacji roboczych i serwerów w ilości 380 szt. na okres 36 miesięcy.
Interne KennungSK/KPO/D.1.2./01/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup licencji ESET PROTECT Elite z funkcjonalnościami EDR i XDR dla stacji roboczych i serwerów w ilości 380 szt. na okres 36 miesięcy. Wszystkie licencje zostaną dostarczone na jednym kluczu licencyjnym posiadanym przez Zamawiającego. Licencje na w/w Oprogramowania obowiązują przez okres 36 miesięcy liczony od dnia aktywacji klucza licencyjnego. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zapewnić pełne wsparcie techniczne Wykonawcy dla przedmiotu zamówienia przez cały okres obowiązywania licencji Zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1– formularz cenowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1a - opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungSK/KPO/D.1.2./01/2025.