2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa paliw płynnych w systemie sprzedaży bezgotówkowej za pośrednictwem kart flotowych na potrzeby IMGW-PIB w okresie 36 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Sukcesywna dostawa paliw płynnych w systemie sprzedaży bezgotówkowej za pośrednictwem kart flotowych na potrzeby IMGW-PIB w okresie 36 miesięcy”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szacunkowa wielkość zamówienia w okresie 36 miesięcy na zakup paliw płynnych, płynów eksploatacyjnych, olejów silnikowych oraz świadczonych usług. a) benzyna bezołowiowa Pb 95 – 69 100 litrów, b) olej napędowy ON – 336 230 litrów, c) płyn do spryskiwaczy zimowy – 500 litrów, d) płyn do spryskiwaczy letni – 450 litrów, e) oleje silnikowe: 5W/40, 10W/40, 15W/40, 5W/50, 5W/30, itp. – 350 litrów, f) płyn do chłodnic – 60 litrów, g) płyn AdBlue – 550 litrów, h) woda demineralizowana – 65 litrów, i) mycie pojazdów (wosk, aktywna piana, mycie szamponem, mycie kół, suszenie) – 350 szt., j) odkurzanie pojazdów – 80 szt., k) opłaty autostradowe – 1685 szt.
Interne Kennung: WZP-262-38/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09211100 Motorenöle
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Sukcesywna dostawa paliw płynnych w systemie sprzedaży bezgotówkowej za pośrednictwem kart flotowych na potrzeby IMGW-PIB w okresie 36 miesięcy.