2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy tlenu skroplonego wraz z dzierżawą urządzenia magazynowo zasilającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: a) dostawy tlenu skroplonego o czystości min. 99% w ilości ok. 8000Mg wraz z instalacją i dzierżawą urządzenia magazynowo – zasilającego, przeznaczonego dla: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy, ul. Złotoryjska 194, teren Huty Miedzi „Legnica”; b) montaż i uruchomienie stacjonarnego urządzenia magazynowo - zasilającego. Wykonawca zapewni ciągłość dostaw tlenu do procesów produkcji podczas ww. czynności w szczególności – w razie konieczności – poprzez dostawę i uruchomienie tymczasowej instalacji magazynowo – zasilającej; tymczasowa instalacja musi zapewnić dostawy tlenu przy ciśnieniu i w ilości takiej jak po uruchomieniu stacjonarnej instalacji; c) dzierżawa zainstalowanego stacjonarnego urządzenia magazynowo – zasilającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: ZP/L/68/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy tlenu skroplonego wraz z dzierżawą urządzenia magazynowo-zasilającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: a) dostawy tlenu skroplonego o czystości min. 99% w ilości ok. 8000Mg wraz z instalacją i dzierżawą urządzenia magazynowo – zasilającego, przeznaczonego dla: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy, ul. Złotoryjska 194, teren Huty Miedzi „Legnica”; b) montaż i uruchomienie stacjonarnego urządzenia magazynowo - zasilającego. Wykonawca zapewni ciągłość dostaw tlenu do procesów produkcji podczas ww. czynności w szczególności – w razie konieczności – poprzez dostawę i uruchomienie tymczasowej instalacji magazynowo – zasilającej; tymczasowa instalacja musi zapewnić dostawy tlenu przy ciśnieniu i w ilości takiej jak po uruchomieniu stacjonarnej instalacji; c) dzierżawa zainstalowanego stacjonarnego urządzenia magazynowo – zasilającego. Szczegółowy opis zamówienia zawiera SWZ.