See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II w zakresie obiektu Janów Lubelski Obszar Wiejski i Janów Lubelski Miasto
Beschreibung: 1. Część I zamówienia (Janów Lubelski Obszar Wiejski): 1) Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących utworzenia oraz modernizacji cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT - obejmujących wybrane obszary jednostki ewidencyjnej 060505_5 Janów Lubelski Obszar Wiejski - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2) Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na utworzenie oraz modernizację cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 2. Część II zamówienia (Janów Lubelski Miasto): 1) Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących utworzenia oraz modernizacji cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT - obejmujących wybrane obszary jednostki ewidencyjnej 060505_4 Janów Lubelski Miasto - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2) Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na utworzenie oraz modernizację cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 3. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawarte są: Część I zamówienia (Janów Lubelski Obszar Wiejski) - Załącznik nr 1a do SWZ. Część II zamówienia (Janów Lubelski Miasto) – Załącznik nr 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 77112-2025
Interne Kennung: L-II.272.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 72316000 Datenanalyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II w zakresie obiektu Janów Lubelski Obszar Wiejski
Beschreibung: 1. Część I zamówienia (Janów Lubelski Obszar Wiejski): 1) Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących utworzenia oraz modernizacji cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT - obejmujących wybrane obszary jednostki ewidencyjnej 060505_5 Janów Lubelski Obszar Wiejski - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2) Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na utworzenie oraz modernizację cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 2. Szczegółowe opis przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1a do SWZ (część I zamówienia (Janów Lubelski Obszar Wiejski)).
Interne Kennung: L-II.272.1.2025 - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II w zakresie obiektu Janów Lubelski Miasto
Beschreibung: 1. Część II zamówienia (Janów Lubelski Miasto): 1) Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących utworzenia oraz modernizacji cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT - obejmujących wybrane obszary jednostki ewidencyjnej 060505_4 Janów Lubelski Miasto - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2) Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na utworzenie oraz modernizację cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1b do SWZ (część II zamówienia (Janów Lubelski Miasto)).
Interne Kennung: L-II.272.1.2025 - Część II