740461-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY LIPCE REYMONTOWSKIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY LIPCE REYMONTOWSKIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na której znajduje się domek letniskowy lub z innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno- wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Lipce Reymontowskie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) wyposażenie wszystkich nieruchomości objętych odbiorem odpadów w pojemniki i worki na odpady oraz wyposażenie w pojemniki punktów, w których odbywać się będzie zbiórka przeterminowanych leków i zużytych baterii, a także utrzymanie tych pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, 2) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na której znajduje się domek letniskowy lub z innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Lipce Reymontowskie, 3) utworzenie, utrzymanie i obsługę punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w tym punkcie, 4) zorganizowanie i obsługę objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na której znajduje się domek letniskowy lub z innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, a także zagospodarowanie zebranych odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: RGPiK.271.23.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na której znajduje się domek letniskowy lub z innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno- wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Lipce Reymontowskie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) wyposażenie wszystkich nieruchomości objętych odbiorem odpadów w pojemniki i worki na odpady oraz wyposażenie w pojemniki punktów, w których odbywać się będzie zbiórka przeterminowanych leków i zużytych baterii, a także utrzymanie tych pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, 2) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na której znajduje się domek letniskowy lub z innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Lipce Reymontowskie, 3) utworzenie, utrzymanie i obsługę punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w tym punkcie, 4) zorganizowanie i obsługę objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na której znajduje się domek letniskowy lub z innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, a także zagospodarowanie zebranych odpadów. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden