2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROVK VRO EA - Analistenpool Woningbouw
Beschreibung: Het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening is voornemens middels deze Europese aanbesteding een Raamovereenkomst af te sluiten met vier (4) dienstverleners, die beschikken over expertise op het gebied van vastgoed-, project-, en gebiedsontwikkeling. Deze bureaus vormen samen de analistenpool die ingezet wordt om o.a. de Toetsingscommissie Woningbouwimpuls te adviseren, macro-economische studies uit te voeren naar de financiële haalbaarheid van woningbouw en die adviseert over de financiële haalbaarheid van specifieke locaties en plannen. De intentie is dat de Overeenkomst op 1 september 2025 in gaat.
Interne Kennung: 201865002.345.001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315210 Beratung in der Haustechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0000