2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miękinia w latach 2026 i 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport, zbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych: 1) na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Miękinia, objętych gminnym systemem zbiórki odpadów, zgodnie z art. 6 c ust. 1 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, 2) z punktów ogólnodostępnych; 3) z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej „PSZOK”).
Interne Kennung: ZP.271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport, zbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych: 1) na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Miękinia, objętych gminnym systemem zbiórki odpadów, zgodnie z art. 6 c ust. 1 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, 2) z punktów ogólnodostępnych 3) z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej „PSZOK”).