2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Wołczyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Wołczyn polegająca na: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych, wyszczególnionych rodzajowo we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D) i/lub magazynowania, we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 3) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 4) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, 5) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 4) usługami 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. 3) Podane ilości odpadów są wartościami prognozowanymi (mogą nastąpić zmiany ilości +/- 30%), Zamawiający przewiduje minimalne poziomy odpadów do zagospodarowania: w części I - 3600,00 Mg, w części II – 350,00 Mg. 4) Odpady do zagospodarowania będą przekazywane sukcesywnie w ilościach zależnych od ilości odpadów wytworzonych na terenie miasta i gminy Wołczyn 5) Zagospodarowanie odpadów obejmuje działania wskazane w art. 3 ust. 1 pkt 5 lit. c oraz art. 3 ust. 1 pkt.21 ustawy o odpadach. 6) Szczegółowy opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określono w projekcie umowy.
Interne Kennung: TH.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) Część I: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Wołczyn – część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Wołczyn polegająca na: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych, wyszczególnionych rodzajowo we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D) i/lub magazynowania, we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 3) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 4) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, 5) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 4) usługami 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. 1) Część I: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Wołczyn – część 1 Zamawiający będzie dostarczał odpady do wykonawcy o następujących kodach i ilościach określonych w poniższej tabeli. Kod odpadów Rodzaj odpadów Prognozowana ilość Mg/rok 20 03 01 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 2000 17 09 04 Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione 170901, 170902, 170903 50 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji 950 15 01 02 Opakowania z tworzyw sztucznych 650 15 01 01 Opakowania z papieru i tektury 50 17 01 01 Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów 40 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe 20 20 02 03 Inne odpady nieulegające biodegradacji 10 20 01 10 Odzież 40 20 01 11 Tekstylia 5 SUMA 3815 3) Podane ilości odpadów są wartościami prognozowanymi (mogą nastąpić zmiany ilości +/- 30%), Zamawiający przewiduje minimalne poziomy odpadów do zagospodarowania: w części I - 3600,00 Mg. 4) Odpady do zagospodarowania będą przekazywane sukcesywnie w ilościach zależnych od ilości odpadów wytworzonych na terenie miasta i gminy Wołczyn 5) Zagospodarowanie odpadów obejmuje działania wskazane w art. 3 ust. 1 pkt 5 lit. c oraz art. 3 ust. 1 pkt.21 ustawy o odpadach. 6) Szczegółowy opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określono w projekcie umowy.
Interne Kennung: TH.271.2.2025 cz. I
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Wołczyn – część 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Wołczyn polegająca na: IV.a.1) przyjmowaniu odpadów komunalnych, wyszczególnionych rodzajowo we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D) i/lub magazynowania, we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 3) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 4) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, 5) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 4) usługami 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. 2) Część 2: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Wołczyn – część 2. Kod odpadów Rodzaj odpadów Prognozowana ilość Mg/rok 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji 0 17 01 01 Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów 100 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe 250 17 01 07 Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż 17 01 06 60 17 01 02 Gruz ceglany 20 SUMA 430 3) Podane ilości odpadów są wartościami prognozowanymi (mogą nastąpić zmiany ilości +/- 30%), Zamawiający przewiduje minimalne poziomy odpadów do zagospodarowania: w części II – 350,00 Mg. 4) Odpady do zagospodarowania będą przekazywane sukcesywnie w ilościach zależnych od ilości odpadów wytworzonych na terenie miasta i gminy Wołczyn 5) Zagospodarowanie odpadów obejmuje działania wskazane w art. 3 ust. 1 pkt 5 lit. c oraz art. 3 ust. 1 pkt.21 ustawy o odpadach. 6) Szczegółowy opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określono w projekcie umowy.
Interne Kennung: TH.271.2.2025 cz. II