See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Sp. z o.o. w Lubawce
Beschreibung: PAKIET I 1 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1 Ubezpieczenie odpowiedzialności ekologicznej związane ze spełnieniem wymogu określonego z art. 125 ustawy o odpadach PAKIET III 1 Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk PAKIET IV 1 Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ nr 117/2025/Lubawka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: PAKIET I 1 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: PAKIET II 1Ubezpieczenie odpowiedzialności ekologicznej związane ze spełnieniem wymogu określonego z art. 125 ustawy o odpadach
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: PAKIET III Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Interne Kennung: Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV
Beschreibung: PAKIET IV Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: Pakiet IV