2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Zarządu Dróg Miejskich w Legnicy ul. Wojska Polskiego 10”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektów Zarządu Dróg Miejskich w Legnicy, ul. Wojska Polskiego 10, w szacowanej ilości 6 115 285,60 kWh. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.04.1997r. Prawo energetyczne oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy. 3. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej realizowana będzie na potrzeby obiektów: 1) Oświetlenia ulicznego - taryfa O 12 2) Sygnalizacji świetlnych sterowania ruchem drogowym - taryfa C11, 3) Stacji transformatorowych 20/0,4 KV - taryfa B 21, 4) Przepompowni deszczówki zbiorników rotacyjnych - taryfa C 21
Vorherige Bekanntmachung: 577715-2025
Interne Kennung: DI/29/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektów Zarządu Dróg Miejskich w Legnicy, ul. Wojska Polskiego 10, w szacowanej ilości 6 115 285,60 kWh. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.04.1997r. Prawo energetyczne oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy. 3. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej realizowana będzie na potrzeby obiektów: 1) Oświetlenia ulicznego, 2) Sygnalizacji świetlnych sterowania ruchem drogowym, 3) Stacji transformatorowych 20/0,4 KV, 4) Przepompowni deszczówki zbiorników rotacyjnych 4. Zapotrzebowanie na energię elektryczną w ilości wskazanej w specyfikacji warunków zamówienia może odbiegać od faktycznego zużycia energii elektrycznej w okresie trwania umowy, jest ono szacunkowe i ma charakter prognozy, dokonanej przez Zamawiającego na podstawie danych zużycia energii elektrycznej w poprzednich okresach rozliczeniowych.