See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, sieciowego oraz oprogramowania na potrzeby jednostek organizacyjnych Powiatu Łańcuckiego. Zamówienie podzielone jest na dwie odrębne części zamówienia. Część A zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego opisanego w Załączniku nr 2A do SWZ. Część B zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego opisanego w Załączniku nr 2B do SWZ. Parametry technicznoużytkowe przedmiotu zamówienia określa zał. nr 2A i 2B do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. Parametry technicznoużytkowe przedmiotu zamówienia opisane w zał. nr 2A i 2B do SWZ są wymagane. Zamawiający wymaga, aby sprzęt będący przedmiotem zamówienia był fabrycznie nowy, nieużywany, w pełni sprawny i gotowy do użycia oraz by spełniał wymogi bezpieczeństwa oraz wymogi techniczne i funkcjonalnoużytkowe opisane w SWZ. Pozostałe zapisy określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 536889-2025
Interne Kennung: OR.272.2.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego opisanego w Załączniku nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Część B zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego opisanego w Załączniku nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung