740691-2023 - Ergebnis
Belgien – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Het ontwerpen, de bouw (nieuwbouw en renovatie) en het technisch onderhoud van een Administratief Centrum voor de stad Ronse - Design, Build & Maintain
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het ontwerpen, de bouw (nieuwbouw en renovatie) en het technisch onderhoud van een Administratief Centrum voor de stad Ronse - Design, Build & Maintain
Beschreibung: Het ontwerpen, de bouw (nieuwbouw en renovatie) en het technisch onderhoud van een Administratief Centrum voor de stad Ronse - Design, Build & Maintain
Interne Kennung: PPP0CC-358/3009/G241
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: G241
740691-2023 - Resultaat
België – Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden – Het ontwerpen, de bouw (nieuwbouw en renovatie) en het technisch onderhoud van een Administratief Centrum voor de stad Ronse - Design, Build & Maintain
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0CC-358/3009/G241
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: G241