74072-2026 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dynamický nákupní systém pro dodávky výpočetní techniky a ICT vybavení pro MFF UK 2024 - Q4 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro dodávky výpočetní techniky a ICT vybavení pro MFF UK 2024 - Q4 2025
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky výpočetní techniky a ICT vybavení, tj.: Stroje na zpracování dat (technické vybavení) jako osobní počítače, tablety, notebooky; Zařízení související s počítači jako monitory, tiskárny, paměti; Počítačové příslušenství, doplňky a dále Servery a ostatní materiál související s dodávkami výpočetní techniky a ICT vybavení.
Interne Kennung44/24
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001