740725-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii jako wspierający zespół lekarski w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w WSzS w Białej Podlaskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeludzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii jako wspierający zespół lekarski w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w WSzS w Białej Podlaskiej
Beschreibungudzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii jako wspierający zespół lekarski w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w WSzS w Białej Podlaskiej
Interne Kennung503.38.2025
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
LosLOT-0001