2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych do Bursy nr 6 z podziałem na części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby Bursy nr 6 do czterech lokalizacji: przy ul. Okopowej 55a, ul. Księcia Janusza 45/47, ul. Długiej 18/20, ul. Zagójskiej 3 na terenie m. st. Warszawy z podziałem na 6 części: Część 1 – dostawa mięsa, wędlin i ryb, Część 2 – dostawa warzyw i owoców, Część 3 – dostawa mrożonek, Część 4 – dostawa artykułów ogólnospożywczych, Część 5 – dostawa pieczywa, Część 6 – dostawa nabiału, zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) i załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy). 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części wymienione w SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka części lub całość przedmiotu zamówienia, obejmującą części od nr 1 do 6. Każda część przedmiotu zamówienia oceniana będzie odrębnie. 3. Zamówienie będzie realizowane według potrzeb żywieniowych Zamawiającego. 4. Podane w formularzach cenowych (załącznik nr 1.1 do SWZ) ilości produktów są ilościami szacunkowymi, jakie Zamawiający zamierza zrealizować w okresie obowiązywania Umowy, zależne od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewyczerpania całości przedmiotu zamówienia tzn. rezygnacji z objętych Umową części zamówienia w zakresie do 30% wartości Umowy, bez żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy z tego tytułu. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonania przesunięć ilościowych pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi w zakresie danej części, będącymi przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania w ramach maksymalnej wartości wynagrodzenia Wykonawcy. 6. Wykonawca będzie dostarczał artykuły żywnościowe będące przedmiotem zamówienia publicznego na swój koszt sukcesywnie, zgodnie ze składanymi telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej zamówieniami przez Zamawiającego, własnym transportem i na własny koszt. 7. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał następujące warunki (jeżeli dotyczy to jego specyfiki): 1) każdy artykuł żywnościowy musi posiadać opakowanie jednostkowe; 2) każde opakowanie jednostkowe musi zawierać czytelny opis/nazwę asortymentu w języku polskim, 3) na każdym opakowaniu jednostkowym musi być umieszczona trwała i czytelna data ważności produktu.
Interne Kennung: MBFO.OR.466.36.B6.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15131130 Würste, 15112000 Geflügel, 15114000 Innereien, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 03142500 Eier, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15811000 Brotwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa mięsa i wędlin
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 1 - dostawa mięsa i wędlin zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15112000 Geflügel, 15131130 Würste, 15114000 Innereien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 Pzp. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy. 3. Skorzystanie z prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych opcją lub złożenie zamówień w ramach opcji w zakresie mniejszym, aniżeli objęte maksymalną wartością opcji. 4. Warunkiem uruchomienia opcji jest wykorzystanie pełnej wartości zamówienia podstawowego oraz zabezpieczenie środków finansowych w budżecie Zamawiającego. 5. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości podstawowego zamówienia - odpowiednio dla każdej części o 20 % – przewidywane ilości w ramach opcji są ilościami szacunkowymi, faktyczna ilość będzie zależała od zapotrzebowania Zamawiającego. 6. Uruchomienie prawa opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia woli pocztą elektroniczną, na adres wskazany w § 4 ust. 1 umowy. 7. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wielokrotnego uruchamiania prawa opcji w okresie trwania umowy w zależności od bieżących potrzeb oraz zabezpieczenia środków finansowych w budżecie Zamawiającego do wysokości maksymalnej wartości prawa opcji w danej części zamówienia. W związku z tym oświadczenie woli, o którym mowa w pkt. 6 będzie zawierało również wartość brutto uruchamianego prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: dostawa warzyw i owoców
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 2 - dostawa warzyw i owoców zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0003
Titel: dostawa mrożonek
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 3 - dostawa mrożonek zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0004
Titel: dostawa artykułów ogólnospożywczych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 4 - dostawa artykułów ogólnospożywczych zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0005
Titel: dostawa pieczywa
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 5 - dostawa pieczywa zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0006
Titel: dostawa nabiału
Beschreibung: Sukcesywne dostawy artykułów ogólnospożywczych część 6 - dostawa nabiału zgodnie z załącznikiem nr 1 (formularz ofertowy) o załącznikiem nr 1.1 do SWZ (formularz cenowy)
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 15500000 Molkereierzeugnisse