740790-2025 - Ergebnis
Tschechien – Netzwerkspeichen – Dodávka, implementace a podpora řešení pro síťovou visibilitu a ochranu koncových bodů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka, implementace a podpora řešení pro síťovou visibilitu a ochranu koncových bodů
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí služeb a s nimi souvisejících dodávek spočívajících v implementaci řešení pro síťovou visibilitu a ochranu koncových bodů, včetně implementace a zajištění podpory, a poskytnutí služeb dle ad-hoc potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung440511-2022
Interne Kennung658_41
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32423000 Netzwerkspeichen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001