2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exploitatie Wintertuin
Beschreibung: Wij zoeken een partij die de Wintertuin wil huren en duurzaam kan exploiteren en daarmee een bijdrage kan leveren aan de leefbaarheid van Baarn en de directe omgeving van het pand en het park. De geraagde minimale huurprijs is €40.000,- per jaar
Interne Kennung: 1311408,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij zoeken een partij die de Wintertuin wil huren en duurzaam kan exploiteren en daarmee een bijdrage kan leveren aan de leefbaarheid van Baarn en de directe omgeving van het pand en het park.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98341100 Verwaltung von Unterkünften
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Wij zoeken een partij die de Wintertuin wil huren en duurzaam kan exploiteren en daarmee een bijdrage kan leveren aan de leefbaarheid van Baarn en de directe omgeving van het pand en het park. De gevraagde minimale huurprijs is €40.000,- per jaar
Interne Kennung: 1