See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W 2026 ROKU: DRÓB I WĘDLINY DROBIOWE (ZADANIA NR 3 I NR 4)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie drobiu oraz wędlin drobiowych.
Interne Kennung: ŻYWN/539A/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 3: drób
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie drobiu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp, zgodnie z formularzem kalkulacyjnym xls zawartym w załączniku do Zaproszenia i warunkami umowy, której wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 4: wędliny drobiowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie wędlin drobiowych.
Haupteinstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste